XMTV Player

2.0.10.52.1

3.7

3

Yayınları izleyin ve medya dosyalarını oynatın

425.7k

Bu uygulamayı oyla

XMTV Player, sadece Android cihazınızın hafızasında kayıtlı videoları izlemenize değil aynı zamanda VOD yayınlarını görüntülemenize ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza da izin veren güçlü bir video oynatıcısıdır.

Fabrika ayarlarında XMTV Player geniş bir video format dizinini destekler: AVI, MOV, MKV, FLV, AVI, ASF, WMV, MP4, M4V, TP, TS, MTP ve M2T. Artı, seçeneklerde çocuk kilidi seçeneği sunulmuştur; böylece, bir video oynatmaya başladıktan sonra bir diğerine geçiş yapmak için şifre girmeniz gerekir.

Bununla birlikte, XMTV Player'ın esas parladığı nokta video yayınıdır. Eklentiler sekmesinden (veya burada Uptodown'da) müzik, sinema, TV, spor kanalları ve çok daha fazlası gibi düzinelerce farklı kanal yayınını izleyebileceğiniz eklentiler de ekleyebilirsiniz.

XMTV Player, özellikle hoş ve seçkin bir arayüze sahip olmasa da etkileyici dizinlere sahip müthiş bir video oynatıcısıdır. İster cihazınızın hafızasına indirilmiş videoları izlemek, isterseniz web içeriğini izlemek isteyin aklınızın bir köşesine yazmanız gereken doğru düzgün bir alternatifle karşı karşıyasınız.
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X